Pradžia
Apie mus
TEIKIAMOS TEISINĖS PASLAUGOS
Taisyklės
Parama
Reklama
Kontaktai
 
PRASTOVOS IR NUOTOLINIO DARBO DOKUMENTAI JAU PATALPINTI TINKLAPYJE

Sutarčių ir susijusių dokumentų pavyzdžiai
Skolų išieškojimo dokumentų pavyzdžiai
Dokumentų daugiabučiui namui ir bendrijai pavyzdžiai
Personalo ir darbo santykių dokumentų pavyzdžiai
ĮMONIŲ STEIGIMO DOKUMENTŲ PAVYZDŽIAI
SUTARČIŲ PARENGIMAS, REVIZIJA, KOREGAVIMAS
TEISMUI TEIKIAMŲ DOKUMENTŲ ŠABLONAI
TEISINĖS KONSULTACIJOS
SKOLININKŲ “GĖDOS LENTA“
SKUBUS DOKUMENTŲ DĖL SKOLOS IŠIEŠKOJIMO PARENGIMAS
Paieška


Apie mus  
 
 SVPT JURIDINIS BIURAS įkurtas viešosios įstaigos pagrindu 2001 metais, nors ištakos siekia 1999 metus. Įstaigos steigėjas ir vadovas yra Silvestras Sušickis, Vilniaus Universitete įgyjęs teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, jo praktinio teisinio darbo patirtis siekia antrą  dešimtį metų.

  Nuo pat pradžių biuro veikla buvo orientuota į socialinę veiklą. Biuras savo iniciatyva ir asmeninėmis lėšomis pirmasis šalyje bendradarbiaudamas su Vilniaus miesto seniūnijomis pradėjo teikti nemokamas teisines konsultacijas Vilniaus miesto gyventojams nepriklausomai nuo jų socialinio statuso. Kadangi biuras ir toliau veikė neprašydamas bei negaudamas dotacijų, subsidijų ir paramos iš valstybės bei savivaldybės, siekiant ir toliau vykdyti socialinę veiklą, tačiau didėjant veiklos kaštams, buvo nuspręsta keisti darbo organizavimo formą. Todėl 2007 metais pradėjo veikti SVPT JURIDINIO BIURO internetinė svetainė www.juristai.com (Portalas Juristai.com- sutarčių bankas) - biuras teisines paslaugas pradėjo teikti interneto pagalba. Tai sumažino veiklos kaštus, ir biuras galėjo pasiūlyti platesnį nemokamų teisinių paslaugų spektrą. Internetinėje svetainėje www.juristai.com interesantai, neišeidami iš namų ar nepalikdami darbo vietos, operatyviai galėjo gauti nemokamą teisinę konsultaciją, taip pat svetainėje galėjo nemokamai apsirūpinti reikalingų sutarčių bei kitų teisinių dokumentų pavyzdžiais.

 SVPT JURIDINIS BIURAS vystosi, ir plečiasi biuro teikiamų teisinių paslaugų spektras bei šių paslaugų teikimo forma. Be socialinės veiklos biuras išskirtinį dėmesį teikia fizinių asmenų bei verslo subjektų teisiniam aptarnavimui. Paslaugos fiziniams bei juridiniams asmenims didžiąja dalimi teikiamos interneto pagalba, todėl interesantams nereikia gaišti laiko bei turėti papildomų išlaidų susitikimams su biuro teisininkais, kartu tai suponuoja ir teikiamų teisinių paslaugų mažus įkainius. Mes siekiame, kad elementari teisinė pagalba, kuri reikalinga vos ne kasdien, nebūtų skirta tik pasiturintiems asmenims, norime parodyti, jog teisinės paslaugos ištikrųjų nekainuoja brangiai.

  SVPT JURIDINIS BIURAS yra sukaupęs didelę patirtį civilinės ir darbo teisės srityje, specializuojasi sutarčių, statybos ir nekilnojamojo turto teisėje, disponuoja didžiule rengtų sutarčių ir kitokių teisinių dokumentų baze, todėl pasirengęs savo patirtimi teikiant teisines konsultacijas, kitas teisines paslaugas bei sutarčių ir kitų teisinių dokumentų baze pasidalinti iš esmės nemokamai, už atskiras paslaugas sumokant tik simbolinį administravimo mokestį. Todėl SVPT JURIDINIS BIURAS pristato naują internetinę svetainę www.e-juristai.lt – Teisinė pagalba internetu nemokamai arba už simbolinį administravimo mokestį. Svetainėje paslaugų teikimas yra pilnai automatizuotas, kas užtikrina žymiai operatyvesnį bei paprastesnį paslaugų teikimą.

  Asmenys, kurie pageidauja papildomų svetainėje nenumatytų internetu teikiamų teisinių paslaugų arba nepageidauja paslaugų suteikimo internetu, o nori tiesioginio bendravimo su mūsų teisininkais, dėl tokių paslaugų teikimo gali tiesiogiai kreiptis el. paštu info@e-juristai.lt (mūsų teikiamų teisinių paslaugų spektras nurodytas skiltyje TEISINĖS PASLAUGOS).

 Daugelis mus pažįsta, todėl mūsų reputacija ir kompetencija jiems žinoma. Naujiems interesantams garantuojame mūsų teikiamų paslaugų protingą operatyvumą bei kokybę.©2024 e-juristai.lt Visos teisės saugomos.