Pradžia
Apie mus
TEIKIAMOS TEISINĖS PASLAUGOS
Taisyklės
Parama
Reklama
Kontaktai
 
PRASTOVOS IR NUOTOLINIO DARBO DOKUMENTAI JAU PATALPINTI TINKLAPYJE

Sutarčių ir susijusių dokumentų pavyzdžiai
Skolų išieškojimo dokumentų pavyzdžiai
Dokumentų daugiabučiui namui ir bendrijai pavyzdžiai
Personalo ir darbo santykių dokumentų pavyzdžiai
ĮMONIŲ STEIGIMO DOKUMENTŲ PAVYZDŽIAI
SUTARČIŲ PARENGIMAS, REVIZIJA, KOREGAVIMAS
TEISMUI TEIKIAMŲ DOKUMENTŲ ŠABLONAI
TEISINĖS KONSULTACIJOS
SKOLININKŲ “GĖDOS LENTA“
SKUBUS DOKUMENTŲ DĖL SKOLOS IŠIEŠKOJIMO PARENGIMAS
Paieška


SKOLININKŲ “GĖDOS LENTA“ Kiekvienas asmuo turi teisę Svetainėje paskelbti duomenis apie skolininką. Šios paslaugos naudingumas: skolininkai vengia viešumos, todėl skolininko paviešinimas dažniausiai sukelia teigiamus poslinkius skolos grąžinimo procese. Kitas aktualus momentas- dažnas atvejis rinkoje, kai skolos yra persipynusios, todėl, naudojantis šia skolų baze, galima bus aptikti galimybę dėl skolų užskaitos.

  Visi Svetainėje „patalpinti“ skolininkai apie skolą reguliariai (kasdien) bus informuojami elektroniniu paštu, o naujienlaiškių pagalba apie skolininkus reguliariai bus pranešama eilei suinteresuotų asmenų, tame tarpe bankams, kitoms kredito įstaigoms, draudimo kompanijoms, lizingo bendrovėms ir t.t., o tai sukelia nepatogumus skolininkui bei primena apie pareigą grąžinti skolą.

  Svetainės savininkas netikrina skolos pagrįstumo- už tai ir asmens duomenų paskelbimą visiškai atsako duomenis apie skolininką talpinantis asmuo. Skolininko duomenys Svetainėje eksponuojami neribotą laikotarpį, iki kol skolininkas nustatyta tvarka, Svetainėje užpildęs PRANEŠIMĄ APIE SKOLOS APMOKĖJIMĄ, nepateiks Svetainės savininkui duomenų apie skolos apmokėjimą/ likvidavimą arba Svetainės savininkui kils abejonių dėl Svetainėje eksponuojamos skolos pagrįstumo. 
 

Skolininkai juridiniai asmenys
Skolininkai fiziniai asmenys
Patalpinti skolininką juridinį asmenį
Patalpinti skolininką fizinį asmenį
Skolininko pranešimas apie skolos apmokėjimą

©2023 e-juristai.lt Visos teisės saugomos.