e-Juristai.lt   Apie mus   Taisyklės   Parama   Reklama   Kontaktai
 
 
 
 
         
  TEISINĖ KONSULTACIJA PAGAL NAUJĄJĮ DARBO KODEKSĄ-TIK 15 EUR  
   
 
  TEISMUI TEIKIAMŲ DOKUMENTŲ ŠABLONAI
 
  SUTARČIŲ IR KITŲ TEISINIŲ DOKUMENTŲ PAVYZDŽIAI
 
  ĮMONIŲ STEIGIMO DOKUMENTŲ PAVYZDŽIAI
 
  SUTARČIŲ PARENGIMAS, REVIZIJA, KOREGAVIMAS
 
  TEISINĖS KONSULTACIJOS
 
  SKUBUS DOKUMENTŲ DĖL SKOLOS IŠIEŠKOJIMO PARENGIMAS
 
  Parengti ieškinį ar pareiškimą teismui dėl skolos išieškojimo iš skolininko
 
  Parengti pretenziją skolininkui
 
  Parengti pretenziją skolininkui ant firminio e-Juristai.lt blanko ir pasirašytą juridinio biuro vadovo
 
 
 
 
GREITA TEISINĖ KONSULTACIJA
 
Naujienų prenumerata
 
 
 

Parengti ieškinį ar pareiškimą teismui dėl skolos išieškojimo iš skolininko


(paslaugos kaina- 50 Eur)


 Užpildžius užsakymo formą, Svetainės savininkas už simbolinį mokestį parengs ieškinį ar pareiškimą teismui dėl skolos išieškojimo. Klientui beliks tik pasirašyti ieškinį ar pareiškimą bei pateikti su priedais jį teismui. Procesinius dokumentus teismui dėl skolos išieškojimo Svetainės savininkas parengia išimtinai pagal kliento užsakymo formoje pateiktus duomenis. Klientas yra atsakingas už šių teikiamų duomenų teisingumą bei išsamumą, todėl Svetainės savininkas nėra atsakingas už tai, kad procesinis dokumentas buvo parengtas su klaidingais duomenimis ir/ar teismas atsisakė jį priimti, grąžino trūkumams pašalinti. Jei kurie nors duomenys užsakymo formoje nėra pateikiami, tai traktuojama, jog klientas šių duomenų neteikia sąmoningai, ir Svetainės savininkas neprivalo jų įtraukti ruošiant procesinius dokumentus. Jei klientas užsakymo formoje nenurodo, kokį procesinį dokumentą rengti, parengiamas pareiškimas dėl teismo įsakymo išdavimo.

 
Užsakant ieškinį ar pareiškimą teismui dėl skolos išieškojimo, būtina atkreipti dėmesį:

  Pareiškimas dėl teismo įsakymo. Tai pigiausias skolos išieškojimo teismine tvarka būdas (mokama tik ¼  dalis žyminio mokesčio, mokamo teikiant ieškinį ginčo teisinos tvarka, kuris standartiškai sudaro 3 % ieškinio kainos), kartu ir greičiausias (nes teismas nevertindamas reikalavimo pagrindo priima teismo įsakymą), jei nebūtų tam tikrų trūkumų. Šis būdas nėra ypatingai efektyvus, nes: reikalavimas turi būti pagrįstas leistinais įrodymais, pareiškimas su priedais būtinai turi būti tiesiogiai įteiktas skolininkui, nesąžiningam skolininkui pakanka pateikti formalius prieštaravimus į reikalavimą. Tokiu atveju pakartotinai dėl skolos išieškojimo būtina teikti ieškinį.

  Ieškinys ginčo teisenos tvarka. Tai standartinis ir patikimiausias skolų išieškojimo būdas teismine tvarka.

  Ieškinys dokumentinio proceso tvarka. Tai pigus skolos išieškojimo būdas (mokama tik ½  dalis žyminio mokesčio, mokamo teikiant ieškinį ginčo teisinos tvarka, kuris standartiškai sudaro 3 % ieškinio kainos) ir pakankamai greitas, nes teismas iš esmės nevertindamas reikalavimo pagrindo priima preliminarų sprendimą. Tačiau praktikoje yra dažnas reiškinys, jog teismai nepriima ieškinių dokumentinio proceso tvarka. Be to, preliminarus sprendimas naikinamas, jei ieškinys su priedais neįteikiamas skolininkui. Todėl praktiškai gali būti sugaištas laikas.
 

Mokėti (pasirinkus apmokėjimo būdą, atsidarys užklausos lentelė): Mokėti per banka